God of War'un yeni oynanış videosunda troller tanıtıldı

God of War'un yeni oynanış videosunda troller tanıtıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 3.04.2018 - 10:50
Yeni oyunda yine God of War markasının şanına yakışır epik boss savaşları olacak.

Bu senenin en çok beklenen ve sükse yapacak oyunu olan yeni God of War'ın çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. Geliştirici ekibin medya sorumluları ise bu sefer PlayStation'ın resmi YouTube hesabından yeni bir oynanış videosu paylaştı. Yayınlanan yeni oynanış videosunda Kratos'un oyunda mini bir bölüm sonu canavarı olarak bulunan troll ile dövüştüğünü görebiliyoruz. Verilen bilgilere troller Nors mitolojisinde önemli bir pozisyonda bulunuyor ve oyunda çokça yer alıyorlar. Kendi kendine konuşan bu varlıklar, antik bir dilde konuştukları için ne dediklerini anlayamıyoruz. Fakat geliştiriciler trollerin kendi aralarında konuştuklarının altını çiziyor.

God of War için yeni bir oynanış videosu daha paylaşıldı

Videoda çevre detaylarından da bahseden geliştiriciler, çevrenin oldukça detaylı olduğuna dikkatleri çekiyor. Genel olarak baktığımızda yeni God of War'un, eski God of War oyunlarına göre gerçekten de detaylı bölüm tasarımlarına sahip olduğunu söyleyebiliriz. 20 Nisan tarihinde Türkçe altyazı desteği ile oyuncuların karşısına çıkacak olan oyunu dört gözle bekliyoruz. Ayrıca yakın bir zamanda oyunun ön incelemesini ve geçmiş oyunu oynamayanlar için hikaye anlatım videosunu sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 20:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 10:53
bu beğenmeyen adamlara basacaksın far cryı,basacaksın ac serisini,basacaksın lootboxu akşama kadar oynasınlar,daha oyun çıkmamış fragmandan gördüğü mekanikleri beğenmedim diyor,downgrade yapmışlar diyor,çıkmamış oyuna downgrade,vay salaklar vay,bu dünyada nasıl hayatta kalıyonuz şaşıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 09:18
Oyun dinamikleri bence harika olmuş. Ayrıca çok güzel gözükür.Hikayeside iyiyse çok iyi bir oyun olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 04:37
Şuradaki yorumları görüyorum da, bunca emeğe, söyle kaliteli bir yapıma böyle şeyler diyorsunuz, ea ve ubisoft gibileri lazım size, embesil velet sürüsü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 00:25
Adam gelmiş downgrade diyor oyun çıkmadan ya cahil kardeşim benim oyun çıkmadan niye fragmanlarda downgrade versinler deli misiniz siz ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ludacris
Ludacris 3.04.2018 13:40
Bir efsaneyi öldürdüğün için teşekkürler Sony. Oyunu efsane yapan eski oynanış tarzı ve hızıydı. Bu çok hantal olmuş. Neyse, yeni nesil sever.
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 20:05
ben 33 yaşındayım eski nesil oluyorum herhalde,bence gayet güzel,tam aile oyunu gibi olmuş,diğer oyunları kızımla oynayamamıştım ama bunu oynayabilirim
Manhunt Two
Manhunt Two 3.04.2018 16:07
Asıl eski nesil sever yeni nesil mi hantal yavaş sever ??!
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 15:16
tüh be kardeşim önceden söyleseydin,senin için özel kamera ayarı yaptırırdık,dur ben yinede bir yönetim kurulu ile iletişime geçeyim,17 günde mümkünse sana özel bir ayar çekerler,ferah tut içini
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 15:15
evet severiz sen git tekrar gow 3 oyna bunlar sarmaz seni
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 14:36
Aynısını yazacaktım. Yerden topladıklarının animasyonu falan çok uzun. Blades of Chaos gibi bir silaha ihtiyacı olduğu da aşikar. Çocuğu sırtında taşımaksa ayrı bir amelelik. Ama en azından Atreus'un ana karakter olduğu bir oyunu görmeyeceğimizin sinyalini verdi. Ekip yaşlanınca, oyun da yaşlanmış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×