Godzilla vs. Kong filminin aksiyon dolu ilk fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.01.2021 - 00:01
Uzun bir aranın ardından sinema severlerin yıllardır beklediği karşılaşma için geri sayım başladı. Godzilla vs. Kong filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Godzilla vs. Kong filminin ilk fragmanı ardı ardına yayınlanan kısa teaser videolarından hemen sonra geldi. Sinema izleyicisinin uzun bir aradan sonra yeniden bir arada, daha doğrusu karşı karşıya göreceği Godzilla ve Kong filminin ilk fragmanı, filmin aksiyon olarak doyurucu bir şekilde ilerleyeceğini işaret ediyor.

Godzilla vs. Kong filminden ilk fragman geldi

Godzilla vs. Kong filmi çoğu filmde olduğu gibi ertelenmeler sonrasında karşımıza çıkacak. Warner Bros firmasının özel anlaşması ile birlikte hem sinema salonlarında hem de HBO Max kanalında yayınlanacak olan film için 26 Mart 2021 tarihi verilmişti. Bu anlaşma sonrasında Legendary Pictures firmasının Warner Bros ile anlaşmazlık yaşadığını da hatırlatalım. Muhtemelen yasal sürece girecek olan bu anlaşmazlık ile ilgili henüz iki taraftan da bir açıklama gelmiş değil.

Filme dönecek olursak Godzilla vs. Kong filminin Kong Skull Island ve Godzilla: King of the Monster filmlerinin senaryosunu devam ettireceğini söyleyebiliriz. Kendi sinematik evrenine yeni bir halka ekleyecek olan filmin sonraki yapımlara da (Monsterverse) bir kapı açmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İki devasa titanın karşı karşıya geleceği filmde Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza Gonzále, Jessica Henwick, Julian Dennison,  Kyle Chandler ve Demián Bichir gibi isimler bulunuyor. Zengin bir kadroya sahip olan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Adam Wingard bulunuyor. Filmin yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 05:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 02:44
Şu güzelim filmleri bozan sürekli yan karakterler, "güzel kadın, yakışıklı erkek ve çocuk" Godzilla: King of the Monsters filminde de sırıttı bence. İnsanoğlunun karşı koyamadığı canavarlar var 2-3 kişilik yan hikayede ekleme be kardeşim. Ver aksiyonu, ver yıkımı ver gazı. Diğerlerine ihtiyaç yok.
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 10:40
O zama film olur sana 40 dk.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 15:27
yahu kardeşim acıklama getirin şu yanıtıma godzıllayı hep önumuze canavarları öldurdu dunya yı kurtardı olarak cıkarttılar sımdıyse kong ıle dövüştürecekler fılmı yapanlarda kong u godzıllayı oldurecek sekılde cektı dıyelım kı oyle olacak ben ne anladım bu ısten ?
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 17:19
Bunlar eski filmlerin remake'leri. Yani yeni bir şey değil (bkz. "King Kong vs. Godzilla" - 1962).
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 16:25
monarch godzillayı kışkırtıyor kong ile kavgası bittikten sonra büyük ihtimalle mecha ile karşı kaşıya gelicekler fragmanda ilk saniyelerde mecha ufakta olsa gözüküyor zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 15:38
Şu filmlerdeki çocuk karakterlerden nefret ediyorum. Bu kadar gereksiz birşey olamaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 13:44
Cay be ciddi ciddi yaptılar yani şu filmi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Godzilla vs. Kong filminin aksiyon dolu ilk fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×