GOG.com'da W8'e ve Türkçe oyunlara destek

GOG.com'da W8'e ve Türkçe oyunlara destek

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.11.2012 - 11:48
CD Projekt RED'in oyun portalından büyük yenilikler
GOG.com bugün yaptığı bir duyuru ile hanesinde barındırığı 430'dan fazla oyun için Windows 8 desteğini aktifleştidiğini resmi olarak açıkladı. Bu rakam portaldaki oyunların %90'ını oluşturuyor. Site önümüzdeki aylarda da diğer oyunların aynı desteği alacağını açıkladı.

PC ve Mac oyuncuları için en iyi desteği vermeyi planlayan ve bu uğruda Steam'e kafa tutabilecek tek oyun portalı olan GOG.com'un yöntecisi Guillaume Rambourg konu hakkında şunları söyledi:

"Bizlerin W7 için destek verdiği oyunların büyük bir kısmı çoktan Microsoft'un yeni işletim sisteminde de çalışıyor, lakin biz hala diğer oyunları da bu yeni işletim sistemi için güncellemeye de devam edeceğiz."

GOG.com'da W8'e ve Türkçe oyunlara destek
Öte yandan GOG.com kataloğunu İngilizce dışında farklı bir dilde yerelleştiren oyunlar için de yeniden düzenliyor.

Bu şekilde kişiler farklı dilde gelen oyunları site içerisinde aratabilecekler. Bu özellik 29 Kasım'da başlayacak ve seçenekler içerisinde Türkçe'de gelecek. Diğer diller ise Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Çekce.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×