GoldenEye 007, Modern Warfare'ı geride bıraktı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 11:48
Bond, geride bırakan Bond...
Eurocom tarafından geliştirilip, Activision'ın dağıtımını üstlendiği FPS oyunu GoldenEye 007, iyi bir satış çizgisi yakaladı. Öyle ki, Modern Warfare'ı bile geride bıraktı. Tabii ki Wii versiyonundan söz ediyoruz. Activision'ın Ceo'su Eric Hirshberg, GoldenEye 007'nin satış rakamının, geçtiğimiz yıl Wii için çıkan Modern Warfare'dan daha fazla olduğunu belirtti. Ayrıca Hirshberg, Bizarre'nin geliştirdiği Blood Stone için de "dövüşmeyi, mücadeleyi ve sürüş elementlerini kombine ediyor" sözlerini sarf etti.

GoldenEye 007, Modern Warfare'ı geride bıraktı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
GoldenEye 007, Modern Warfare'ı geride bıraktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×