Gone Home PS4 ve Xbox One’a geliyor

İsmet Ergül
İsmet Ergül 7.12.2015 - 23:14
Atmosferik macera oyunu yeni nesil için onaylandı
Midnight City’nin konsollar için geliştirdiği FPS hikaye anlatımlı macera oyunu olan Gone Home’un PlayStation 4  ve Xbox One için geleceği kesinleşti. Çıkış tarihi 12 Ocak 2016 olan oyun aynı tarihte konsollar için özel bir versiyon ile satışa sunulacak. Batmanın eşiğinde olan Midnighty City için kurtarıcı olan bu projenin başarılı bir şekilde portlanacağı düşünülüyor. Unity 4 motoru ile geliştirilen Gone Home, bizleri Kaitlin isimli ana karakterin yerine koyuyor. Ailesinin yaşadığı eve gelen Kaitlin geldiğinde kimseyi göremez. Nerede olduklarına anlam veremeyen Kaitlin evi araştırıp cevaplar bulmaya, ne olduğuna anlamaya çalışır ve böylelikle oyunumuz başlar.

Geçtiğimiz yılların en çarpıcı bağımsız yapımcı oyunlarından biri olan Gone Home aldığı puanlarla da dikkat çekiyor. Öte yandan, Midnight City Gone Home’un konsol versiyonunu yaparlarken Unity 4’ten Unity 5’e geçtiklerini ve mekanik olarak çok daha başarılı olduğunu da belirtiyor. Şimdilik Gone Home’un Nintendo Wii U versiyonu hakkında hiçbir haber yokken, Midnight City’nin PlayStation 4 ve Xbox One’a öncelik vermiş gibi gözüküyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2021 21:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2015 09:39
Süper ya, lezbiyenlerin aşk hikayesini bir de ps4'te oynamak için sabırsızlanıyorum!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2015 23:53
xbox one da daha iyi olur bu oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gone Home PS4 ve Xbox One’a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×