Görme engelli Street Fighter oyuncusunun müthiş maçı!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 5.04.2017 - 17:09
Helal olsun. Başka ne diyelim...
Hollanda'lı oyuncu Sven Van de Wege, 6 yaşında atlattığı kanser sonrasında ne yazık ki görme yetisini tamamen kaybetmiş. Ancak oyun tutkusunu asla kaybetmeyen Sven, Super Nintendo ile başladığı Street Fighter oyunculuğunu, PlayStation 4 ile birlikte Street Fighter V'e kadar götürmüş. Geçtiğimiz hafta düzenlenen Sonic Boom IV turnuvasına katılan Sven, karşısında hiçbir engeli bulunmayan bir oyuncuyla kıyasıya bir mücadele sonrası zafer kazanmayı başardı.

Yalnızca seslerden yola çıkarak Street Fighter gibi zor bir oyunu, engelsiz bir oyuncuya karşı kazanmak, gerçekten takdire şayan bir durum. Şahsen ben, Street Fighter'da aduket bile atamayan biri olarak Sven'i ayakta alkışladım.

Dilerseniz lafı fazla uzatmayalım ve Sven'in Street Fighter V performansını yakından izleyelim (Ken ile oynayan Sven):

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2023 16:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2017 10:35
Duygulandım, üstünede ayakta alkışlarım helal..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2017 09:44
Adamın içine Neo kaçmış gözleri olmadan görüyor. Denizi yarsa bu adam şaşırmam şu an. Gözüm kapalı UMK oynuyordum bi ara tabi taktikler falan ezbere olunca kolay oluyordu ama hiç görmediği bir oyunda bu kadar iyi olmak bambaşka bir yetenek. Oyundaki her sesi duyması ve tepkisi kusursuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2017 22:10
Gözü kapalı adam böyle tokatlanıyormuş meğer.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2017 20:32
Helal 😃
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2017 20:22
helal vala
Kalan Karakter : 300 Gönder
Görme engelli Street Fighter oyuncusunun müthiş maçı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×