Gran Turismo 5, size de gelebilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.11.2010 - 11:11
Evinizde, ofisinizde, yıllardır beklediğiniz konuk
Polyphony Digital tarafından geliştirilen simülasyon oyunu Gran Turismo 5, ülkemizde 1 Aralık'ta satışta olacak. Yıllardır geliştirilen ve büyük merakla beklenen oyun, muhtemelen PS3'ün en iyi "özel" oyunlarından bir tanesi olacak. Bu videoda da GT5, PS3M dergisinin ofisini ziyaret ediyor. Yeni bir oyunu kutudan ilk kez çıkarıp, oynamak için koltuğa kurulmak gibisi yoktur. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5, size de gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×