1/3

Gran Turismo 5'in kutusu açıldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 16:43
Anne benim Gran Turismo 5'im var
Polyphony Digital'in simülasyon oyunu Gran Turismo 5'in çıkış tarihi hâlâ net değil, ancak yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor. Hatta Sony'nin online satış sitesindeki tarih, 30 Kasım'ı gösteriyor. Bunca yıl bekledikten sonra oynanılacak oyunun da çok iyi olması gerekir. Büyük ihtimalle Yamauchi de bunu başarmıştır diye umuyoruz.

Gran Turismo 5'in kutusu açıldı
Milyonlarca oyuncunun karşılaşmak istediği sahne. Bir adet plastik kutu, bir adet kitapçık ve bir adet Blu-Ray disk. Asıl önemlisi ise, diskin içindeki oyun, yani Gran Turismo 5... Tabii ki akıllarda bir de şu soru var; bu oyun kaç milyon satar? PS2'deki eski üyelerine baktığımızda, rahatlıkla milyonlar sattığını görüyoruz. GT 5, belki de PS3'ün en çok satan "exclusive" oyunu olacak.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×