Gran Turismo 5'te beklenen gelişme

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 11:36
PS3 sahipleri direksiyon başına
Nihayet sevindirici haber geldi. Eminiz milyonlarca oyuncu, yani sabrı tükenmenin eşiğine gelen milyonlarca insan, artık bu sürecin sona ermesini istiyordu. Sevindirici açıklama, Polyphony Digital patronu Kazunori Yamauchi'den geldi ve Gran Turismo 5'in gelişim sürecinin tamamlandığı, oyunun gold statüsüne eriştiği bildirildi. Sadece PS3 için geliştirilen yarış simülasyonunun çıkış tarihi henüz belli değil, ancak en geç 2011'in başlarında çıkması bekleniyor. Gran Turismo 5, 3D teknolojisine de destek verecek.

Gran Turismo 5'te beklenen gelişme
 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5'te beklenen gelişme

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×