GTA 5'e senaryo odaklı DLC gelmeyecek mi?

GTA 5'e senaryo odaklı DLC gelmeyecek mi?

Furkan Güler
Furkan Güler 24.10.2017 - 11:28
Rockstar merak edilen konu hakkında konuştu.

2013 yılında çıkarak büyük ses getiren Grand Theft Auto V, eski ve yeni nesil konsolların yanında PC platformuna da çıkarak neredeyse oyun oynanabilen tüm platformlara çıkmıştı. Rockstar Games'in en büyük gelir kapısı haline gelen oyunun hikaye odaklı indirilebilir içeriklerine ait yeni bilgiler geldi. Michael, Trevor ve Franklin'in hikayelerine tanık olduğumuz oyunun hikayeyi devam ettirek indirilebilir içeriklerinin gelmesi bekleniyordu. Özellikle Grand Theft Auto 4'te yeni bir oyun gibi hikaye odaklı indirilebilir içerikler getiren geliştiriciler, muhtemelen Grand Theft Auto 5'in tek kişilik moduna hikaye odaklı indirilebilir içerik getirmeyecekler.

GTA 5'e hikaye odaklı DLC gelmeyecek

Yabancı basın ile röportaj yapan Rockstar Games'in sözcülerinden Imran Sarwar, hali hazırda Grand Theft Auto 5'in tek kişilik modunun üç adet hikayeyi anlattığını savunuyor. Ayrıca Sarwar, Grand Theft Auto Online'ın daha fazla potansiyelinin olduğunu ve bu yüzden çevrimiçi tarafa yöneldiklerini belirtiyor. 

Yani böylelikle Rockstar Games'in, Grand Theft Auto 5 için asla senaryo odaklı indirilebilir içerik getirmeyeceğini kabul etmekten başka çaremiz yok. Şahsen San Andreas'tan tanıdığımız karakterleri indirilebilir içerikler ile tekrar GTA 5'te görmek güzel olabilirdi diye düşünüyorum.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 21:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2017 05:23
Gelir gelir bekle merlin :D:D:DD:D:D:D:D:D 2023 ün şafağında geliyor bak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 22:34
bir oyun fiyatına gelir, gelseydi. Hal böyle olunca gelmese de olur...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 12:29
saçma sapan bi iş bu online işi abi ben senaryo modunda daha çok kaptırıyom kendimi kendimle oyun arasında bi bağ kuruyorum he dark souls seriside online mesela ama onda işler farklı bu online işi oyun değilde bi grup toplulugunun eylenmesi gibi amaç eylence ise doğrudur ama bağ nerde abiler ablalar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 19:31
Dark souls 3 de çanla adam çagırıp bizle kapışan mpc ler var pvp sinden daha çok zevk alıyom. Kaldıki daha çok zorlanıom yapay zekada. Valla rekabetçilik adam gibi yazılmış yapay zekaya karşıda güzel gidiyo. Ama ağlıyıp duruyor yapımcı satmıyor diye yap adam gibi neden satmasın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 19:28
Gta gibi bir seriye hikaye odaklı bir ek gelseydi bile onun adına DLC demek hakaret olur, oyun dünyasında üzücü bir gelişme olurdu. EFLC veya Lost Legacy kafasında bir ek yakışır Rockstar oyunlarına. Kimse DLC Diye ölmüyor. Bu DLC istemekte nasıl bir kafaysa..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 15:18
Her şey para oldu artık. Onlinedan para akıyor ihtiyaçları yok yeni oyuna. Daha önceden de hayrına yapmıyolardı da işin ruhunu iyice kaybettiler. gta 1-2 yapan adamlar emekli oldu herhalde :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×