1/17

GTA: Liberty City Stories

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm: Liberty City şehir rehberi
Not: Oyunun gidişatı, internette de gezerseniz göreceğiniz ve forumlarda tartışıldığı gibi “adam” bazlı verilmiştir. Yani bir adamın yaptırttığı görevler yazılacaktır.
Siz buna uyabilirsiniz de, uymayabilirsiniz de. Grand Theft Auto, konsept itibariyle serbest bir oyun olduğu için, bu rahatlığı da var. Anlatım sırasında da kişiden kişiye atlanabilir, kimseyi şaşırtmasın. Oyunda kullanılan haritaları da yazının sonunda bulabilirsiniz.
Not 2: Bu çözümde, yan görevlere yer verilmedi. Yanından geçtiğiniz telefonlara cevap verebilir, yarış tekliflerini değerlendirebilir ya da sağdan soldan farklı görevler bulup daha fazla oyunda bulanabilirsiniz. Genel olarak “ben oyunu bitirmek isteyen bir kimseyim” diyenler, alttaki yazılardan faydalansın.
Not 3: Her görevden sonra kaydetmeyi, elinizde tutmak istediğiniz güzel araçları garajınızda saklamayı unutmayın. Şehri turlamak istediğinizde bunlara ihtiyacınız olacak.
Not 4: Şehirdeki özel paketler, hareket noktaları gibi özel bilgileri içeren haritaları, hediye DVD içinde bulabilirsiniz.

PORTLAND

Vincenzo (Lucky)

Vicenzo görevlerini, haritada “V” işareti olan yerden alacaksınız.

1. İlk görev basit. Haritada göreceğiniz sarı oka varmak. Burası sizin eviniz. İçeride kayıt noktanız ve kıyafetlerinizi değiştirebileceğiniz bir yer mevcut. Dışarıda da arabalarınız için garaj var. Yeni kıyafetlerinizi giyip arabaya atlayın.
2. Vicenzo’yu sahildeki (haritada işaretli) yere götürüp bırakın.

* Slacker

Parasını isteyen bir liderimiz var, tabi ki görev bizim. Haritanın tepesindeki zenciyi alıyoruz ve Çin mahallesindeki yere bırakıyoruz.

* Dealing Revenge

Şeker gibi bir anlaşmazlık var, çözücü biziz haliyle. Çin mahallesinde işi bozanlar var ve dayak atmak bizim işimiz. Gidip hemen sopalamaya girişin ama polise dikkat edin. Çok ortalık yerde kavgaya girerseniz, polis gelip (her nedense) sadece sizi dövüyor. Haritada kırmızı işaretli adamları hallettiğinizde geri dönün.

* Snuff

Silahlı ilk bölümümüze geldik. Öncelikle kendimize fiyakalı bir tabanca ediniyoruz.
İlk silahımız Vincenzo’nun hediyesiymiş. Tabancanızı aldıktan sonra, inşaat alanına gidiyoruz. Hemen aşağıda solda zaten. İçeri girince ilk alanda iki, ilerleyince iki kişi daha ve en sonda da arabanın yanında bir kişi öldürülecek.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×