GTA Online'da North Yankton'a nasıl gidilir?

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 11.12.2013 - 15:32
Ufak bir bug ile North Yankton'a gidin
Bildiğiniz gibi Grand Theft Auto V′in ilk görevi olan Prologue, Trevor ve Michael’in Los Santos‘a gelmeden önceki şehirde geçen bir banka soygunu göreviydi. Hava soğuk, karlı yollar, buz tutmuş araçlar ve giydiğimiz kalın kıyafetlerle North Yankton herkesin ilgisini çekmişti.

Hatta Bury The Hatchet görevinde de North Yankton’a geri dönüyorduk ve ilk görevde görmediğimiz çoğu binaları ve arabaları görme fırsatı yakalıyorduk.

Bu görev geçişleri sayesinde Grand Theft Auto serisinde ilk defa kar görmüştük. O yüzden bu görevlere olan ilgide oldukça artmıştı. Önceki serilerde snow mod ile bu işi hallediyor olsakta, GTA V'de ayrı bir his yaratmıştı. Hatta gündeme düşen DLC söylentileri North Yankton odaklıydı.

Eğer siz de North Yankton'ı merak edenlerdenseniz sıkı durun, bir oyuncu GTA Online'da buraya gitmenin yolunu bulmuş. Peki ama nasıl derseniz, işte aşağıda videodan anlayabileceğiniz üzere, çok zor değil.

İyi seyirler


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 00:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2017 04:25
Paris
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA Online'da North Yankton'a nasıl gidilir?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×