GTA V'den ilk artwork yayınlandı

GTA V'den ilk artwork yayınlandı

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 25.10.2012 - 16:26
Anna Rex geri dönüyor
Çok iyi olacağından hiç şüphemiz olmayan Grand Theft Auto V'in ilk artwork'ü bugün yayınlandı. Artwork'te gördüğümüz sahne, aslında oyunun daha önce yayınlanan fragmandan bir sahneyi tekrar canlandırıyor.

Artı olarak, GTAIV'de yer alan Anna Rex giyim markasının da GTAV'de yer alacağı bu artwork ile kesinleşti.

Görseli dilerseniz bilgisayar veya telefonunuza duvarkağıdı olarak indirebilirsiniz. Tüm çözünürlüklerde hazır halini indirmek için Rockstar'ın Downloads bölümüne alalım sizleri.
Ceyda'nın Notu: Çok isteyen oyunseverler için yazıyorum bu notu. Gelelim GTA serisine. Şahsen özellikle GTA Vice City üzerine tanımıyorum. Evet eski, ben de eski kafalıyım zaten. İlk defa hile kullandığım oyun GTA Vice City'ydi. O yüzden sanırım yeri bende farklı (çok saçma ben de farkındayım). Özellikle şehri birbirine katıp tepeden tank indirmek en sevdiğim hileydi. Gelelim GTA 4'e, vazgeçemediğim en güzel görev de kesinlikle "Bleed Out" göreviydi. Çünkü o basketbol sahasında adamların ağzını baseball sopasıyla dağıtmak çok eğlenceliydi. Roman ile arkadaş olduktan sonra ilk işim onunla strip kulube gitmekti. Ama ne olursa olsun Vice City'deki eğlenceyi hiçbirinde yakalayamadım. Çünkü Scar Face'e yaptığı göndermeler her zaman akılda kalacak bir etkiye sahipti.
Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 06:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×