GTA: Vice City tekrar mı?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.07.2010 - 11:24
80'lere dönüş kafaları karıştırıyor.

Avustralya'nın oyunlara yaş sınırı veren kurumu OFLC, GTA: Vice City için 15+ sınırı verdi.

Garip olan yeni olmayan bir oyun için tekrar sınır verilmesi. Listelerde oyun "geliştirilmiş" ve "multi-platform" olarak geçiyor.

İhtimallerin tepesinde ise Xbox Live Arcade ve Playstation Network platformlarına oyunun indirilebilir halde tekrar sunulması bulunuyor.

Ancak akıllara GTA 5'in Vice City'nin günümüz grafiklerine uyarlanmış ve geliştirilmiş hali olabileceği de gelmiyor değil.

Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA: Vice City tekrar mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×