GTR: The Ultimate Racing Game

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
GTR: The Ultimate Racing Game
SimBin Development Team, FIA GT serilerini konu alan yeni yarış oyunu, GTR: The Ultimate Racig Game'i duyurdu. Oyunun iki ana modu olacak: Arcade ve Accurate Racing Simulation. Gerçek dünyadan alınma 10 lisanslı pist, oyuna dahil edilmiş olacak (Barcelona, Anderstorp, Enzoril, Monza vs.). Lisanslı 68 GT ve NGT arabası da oyundaki yerini alacak (Ferrari, Porsche, Lamborghini, Lotus gibi arabalar ve çeşitli modelleri). GTR: The Ultimate Racing Game, bu senenin yaz aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTR: The Ultimate Racing Game

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×