Guerilla Games ile röportaj

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Guerilla Games ile röportaj

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         PlayStation 3'ün en iyi oyunlarından "Killzone 2'nin" yapımcısı Guerilla Games'in yapımcı ekibinden bazı sorumlular, Gamer Access adlı oyun sitesine verdiği röportajda, KZ2 ve gelecek projeleri hakkında bilgiler verdi. Röportaja kısaca değinecek olursak, Öncelike Sony ekibi içerisinde ilk parti stüdyo olmanın nasıl bir duygu olduğu sorusuna: "Büyük özgürlük ve destek; açıkçası muhteşem bir şey." diyerek cevaplayan ekip, röpotajlarına şu şekilde devam etti. "Killzone 2'nin" şubat ayında çıkmasını, Noel'e bağlayan ekip; birçok oyunun genelde bu zamanda çıktığını ve bu yüzden, kendi oyunlarını da şubat ayına çekerek, bazı şeylere tekrar bakabilme fırsatı yarattıklarını söylediler. "Killzone 2'nin" satışları konusunda da oldukça mutlu olan GG, internet üzerinden de çok yüksek sayıda insanın oyunu oynamasının da kendilerini etkilediğini belirtti.

         Bunun dışında, oyun için yayınlanan DLC'ler hakkında da konuşan GG ekibi; zaten iki tane yayınlandı, yakın zamanda da bir tane daha gelecek, ama tabii ki bunlar devam edecek dediler. "Killzone 3" için de yapacaklarının sinyallerini de veren yapımcı ekip, PlayStation 3'ün hala çok uzun bir ömrü olduğunu ve bu yüzden bu platformla işlerinin kesinlikle bitmediğini belirterek; bu konsolda hala çok büyük fırsatlar olduğunu ve daha iyisinin yapmak için uğraşacaklarını açıkladılar. Son olarak da, Sony dışında başka herhangi bir firma ile çalışmayacaklarını ve Team ICO'nun yeni projesi "The Last Guardian'ı" da merakla beklediklerini söylediler.

KAYNAK
Guerilla Games ile röportaj
thegameraccess.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 05:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guerilla Games ile röportaj

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×