Guerrilla Games yeniden PSP'ye dönebilir

Guerrilla Games yeniden PSP'ye dönebilir

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 23.02.2011 - 14:03
Killzone 3 için bir PSP oyunu yolda mı?
Guerrilla Games yapımcısı Steven ter Heide tekrardan taşınabilir konsollar için oyunlar yapmaya geri dönebileceğini belirtti.

Yaptığı bir röportajda Heide şu an için odağının PS3 geliştirmelerinde olduğunu belirtti ve "Bu istediğimiz bir şey ancak şu an için tüm ilgimiz PS'te bulunuyor" dedi.

Guerrilla Games yeniden PSP'ye dönebilir
"Taşınabilir konsol platformları için gerekli olan tecrübemiz, araçlarımız ve motorumuz mevcut ancak tüm Sony donanımlarında olduğu gibi gözümüzü sürekli açık tutarak ekstradan bir şeyler katabilecek miyiz diye bakacağız. Bu birinci parti stüdyo olmanın bir faydası, bütün oyuncaklara erkenden ulaşabiliyorsunuz."

Guerrilla 2006 yılında Killzone Liberation'ı PSP için çıkartmıştı. Bu oyun şu ana kadar Hollandalı firmanın tek PSp oyunu oldu. Bu arda bir hatırlatma yapacak olursak, bir başka Killzone oyunu NGP için yapılıyor, ancak bu oyunun yapımını Studio Cambridge üstleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×