Guild Wars 2 artistleri bağış için tarot destesi tasarladı

Guild Wars 2 artistleri bağış için tarot destesi tasarladı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 18.04.2018 - 22:10
Sınırlı sayıda harika kartlar tasarlandı

Geçen yıl yaptıkları gibi, bu sene de Guild Wars 2 sanatçı kollektifinin üyeleri, bir hayır işine para toplama amacı için tarot destesi hazırladılar. Hazırladıklar bu tarot destesi benzersiz Guild Wars 2 teması ile piyasaya sürüldü.

Guild Wars 2 artistlerinden hayır işine destek desteleri piyasaya sürüldü

68 farklı sanatçının sanat eserleri içeren 24 adet vahşi kart içeren 78 kartlık bir deste tasarladılar. 200 sayfalık PDF veya fiziksel formatta bir kitap ile birlikte, tam  destenin iki parçalı, altın folyo ile kaplanmış bir kutu içerisinde satışa çıkarılacağı Guild Wars 2 sanatçıları tarafından dile getirildi.

Bu kampanyadan elde edilen tüm gelirler, küresel bir vahşi yaşam koruması için kâr amacı gütmeyen Uluslararası Hayvan Refahı Fonu'na bağışlanacak ve  Indiegogo kampanya sayfasında yazılanlara göre, bu tarot kartlarından  elde edilen gelirlerin yaklaşık % 20'si hayır kurumlarına dağıtılacak ancak kartlara ilgi artarsa ve satışlar daha fazla olursa bu yüzdelik dilim artacak.

Kısıtlı bir süre satışta olacak bu kartların tanıtıldığı bir video da paylaşıldı aynı zamanda. 

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 13:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×