Guild Wars 2 ve Guild Wars: Eye of the North duyuruldu

Güven Gümüş
Güven Gümüş 21.10.2010 - 12:06
Guild Wars 2 ve Guild Wars: Eye of the North duyuruldu

NCsoft ve ArenaNet bugün yaptıkları açıklamayla, online RPG oyunu Guild Wars'ın genişleme paketi "Guild Wars: Eye of the North'u" ve "Guild Wars 2'yi" resmen duyurdular. Online oyununun ek paketi olan "Guild Wars: Eye of the North'a" 150 yeni skills (beceri-hüner), yeni zırhlar, 10 yeni savaşçı ve yeni bir kaç adet de eşya eklenecek. "Guild Wars 2" için ise pek fazla bir açıklama yapılmadı.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guild Wars 2 ve Guild Wars: Eye of the North duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×