Guitar Hero ve Dj Hero 2'nin demoları geldi

Egecan Deniz
Egecan Deniz 8.09.2010 - 17:00
Xbox Live'da Hero rüzgârı
Activision tarafından yapılan açıklamaya göre DJ Hero 2 ve Guitar Hero: Warriors of Rock demolarını Xbox Live üzerinden indirebilir ve test edebilirsiniz.

DJ Hero 2'nin demosunda bir kaç şarkının yanı sıra Tutorial, QuickPlay ve yeni multiplayer modları Accumulator ile DJ Battle yer alıyor. Guitar Hero: Warriors of Rock demosunda ise, Black Sabbath - Children of the Grave, Foo Fighters - No Way Back, Slash featuring Ian Astbury - Ghosts ve Dethklok - Bloodlines şarkıları bulunuyor.

Guitar Hero ve Dj Hero 2'nin demoları geldi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guitar Hero ve Dj Hero 2'nin demoları geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×