Guitar Hero ve Tony Hawk yapımcısından yeni oyun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.09.2011 - 12:17
Aynı anda ritim tutup, kayabilen insanlar
Activision'ın önemli stüdyolarından Neversoft, şu an yeni bir oyun geliştiriyor. Daha önce Guitar Hero ve Tony Hawk serilerinde çalışan stüdyo, henüz ismi duyurulmamış AAA (Çok güçlü oyun) bir oyun üzerinde çalışıyormuş. Yeni oyun hakkında duyurunun yakında geleceği belirtilirken, bu oyunun shooter tarzda olma ihtimali de bulunuyor. Ayrıca bir süre önce Activision, Guitar Hero serisini yeniden dirilteceklerini duyurmuştu. Belki de yeni Guitar Hero oyunu yoldadır. Merakla yeni açıklamaları bekliyoruz.

Guitar Hero ve Tony Hawk yapımcısından yeni oyun
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guitar Hero ve Tony Hawk yapımcısından yeni oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×