Gwent sizi iyi bir oyuncu olduğunuz için ödüllendiriyor!

Hürcan Köse
Hürcan Köse 27.10.2016 - 17:18
Feyır pley arkadaşlar, feyır pley lütfen
Son yıllar Hearthstone'un da etkisiyle çok büyük bir popülarite kazanan kart oyunları aslında bir bakıma MOBA silsilesine doğru gidiyormuş gibi dursa da, çoğu kalitesiz yapımın yanında gayet kaliteli, üstüne uğraşılmış ve sadece ticari amaç gütmeyen oyunlar da karşımıza çıkıyor. Gwent de bu oyunlardan birisi.

Gwent sizi iyi bir oyuncu olduğunuz için ödüllendiriyor!
Witcher evreninin 'kumarı' olan Gwent, oldukça eğlenceli ve bir o kadar da rekabetçi bir kart oyunu. Zaten oyundaki sadece haliyle bile yeterince eğlenceli olan ve oyuncuları saatlerce oyalamayı başaran Gwent'in geçtiğimiz aylarda kendi başına bir oyun olacağı açıklanmıştı. Dün Gwent'in kapalı betası başladı ve oyuncular şimdiden oyuna akın etmeye başladı.

Benim de severek oynadığım Gwent'in çok tatlı bir özelliği dikkatimi çekti ve bunu sizlerle de paylaşmak istedim. Günümüzdeki çoğu online oyun, oyuncuyu düzgün veya iyi oynadığı takdirde herhangi bir ödül ile ödüllendirmez. Maçtan kazandığın neyse onu alırsın. Gwent burada tatlı bir yenilik getirmiş oynanışa. Eğer iyi oynarsanız, rakibinizi çok bekletip sinirlerini bozmazsanız ve 'trollük' yapmazsanız karşınızdaki oyuncu maç bitiminde size "Good Game" ödülü veriyor ve bu ödül sayesinde maçın getirisi de artıyor. Harikasın be CD Projekt.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2016 08:34
kapalı beta incelemesini yapacak mısınız MK
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2016 18:55
betasını oynadım devam ediyor galiba biri kapanmış yazmış aşşağıda ben witcher serisini oynamadım(nedense beni kendine çekemedi)galiba oyun içinde bulunuyordu her neyse oyun normal kart oyunu gibi değil hani stream yapanların sick plays yapıp videolar çekilebilcek durum yok bu oyunun çöküş kısmı bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Paradise313
Paradise313 28.10.2016 07:42
kurban olurum CD Projekt Red ' e ben
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 27.10.2016 23:55
feyır piley olacak doğrusu ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2016 22:29
hımm gerçekten güzel bir noktayı yakalamışlar. hearthdtone da deli eden oyuncular var. tamam oyun sana belli bir süre veriyor bunu kullanmak oyuncunun hakkı ama her el de o süreyi sonuna kadar kullanan troller var. hele bir de alay eder gibi son 2-3 saniyede turu bitirmiyorlar mı ifrit ediyorlar >:(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gwent sizi iyi bir oyuncu olduğunuz için ödüllendiriyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×