Half-Life filminde aşk başkadır

Half-Life filminde aşk başkadır

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 27.11.2012 - 17:39
Guillermo del Toro, Valve'a karşı hissetikleri platonik değilmiş
Half-Life filminde aşk başkadır
Pan'ın Labirenti, Mimic gibi bir çok başarılı filmde imzası olan Guillermo del Toro daha önce Valve ile bir film yapmanın hayallerini süslediğini dile getirmişti. Dün yayınlanan bir röportajda ise Valve yazarlarından Marc Laidlaw, Half-Life'ın film uyarlaması için hayalindeki üç yönetmeni açıkladı.

"Paul Verhoeven bilim kurgu filmlerine dönecek olsaydı, Half-Life ile çılgın şeyler yapabilirdi... Çılgınlığı tartışılabilir elbette ama en azından sıkıcı olmazdı. Peter Jackson kendini, sadık uyarlamalar konusunda kanıtlamış birisi. Guillermo del Toro ise akıllara bir Half-Life filmi geldiğinde, kafalarda oluşan o korku hissini verebilecek tek kişi. Sonuçta Half-Life bir korku oyunu. İçindeki bilim öğeleri önemli yer tutsa da, kafanıza bir headcrab atladığında tüyleriniz diken diken oluyor."

Eğer işler yolunda giderse Half-Life'ın yönetmen koltuğunda Guillermo del Toro'yu görmek işten bile değil. Sonuçta ikisi de seviyor birbirini. Ama tabi illa her seven kavuşacak diye bir şey yok. Aileler falan giriyor araya, bazen oldurmuyorlar yani...
Yorumlar 42
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 02:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×