Halo 3 için PC çıkış tarihi açıklandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 8.07.2020 - 16:29
343 Industries tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan birinci şahıs aksiyon oyunu Halo 3 için PC çıkış tarihi açıklandı.

Geliştirici 343 Industries ve yayıncı Xbox Game Studios, Halo 3'ün PC sürümünün 14 Temmuz'da Steam üzerinden çıkış yapacağını duyurdu. Oyun Master Chief Collection'ın bir parçası olarak piyasaya çıkacak.

Halo 3 satışa sunulduktan sonra PC’deki The Master Chief Collection’da Halo: Reach, Halo Combat Evolved ve Halo 2 oyunlarının arasına katılmış olacak. Daha sonra geleceği planlanan Halo 3: ODST ve Halo 4 oyunlarıyla birlikte paket tamamlanmış olacak. Bu oyunların hepsi Xbox One’da Master Chief Collection aracılığıyla zaten oynanabiliyordu. Bu arada Halo 3’ün PC için çıkış yapmasıyla birlikte Battle Pass benzeri ilerleme sistemini de içeren bir güncelleme, Master Chief Collection ikinci sezonun başlangıcını da getirecek.

Halo 3 için PC çıkış tarihi açıklandı

Halo 3'ün PC çıkış tarihi duyuruldu

343 Industries tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan birinci şahıs aksiyon oyunu Halo 3, 14 Temmuz'da PC için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun, Halo: The Master Chief Collection'ın bir sonraki bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilen, orijinal Halo üçlemesinin bu dramatik, heyecan verici sonucunda Master Chief'in Covenant, Flood ve tüm İnsanlık arasındaki savaşı sonlandırmak üzere dönüşüne şahitlik edin. Galaksinin kaderi tehlikededir ve Master Chief, Afrika kumullarının altında insanlığın kurtuluşu veya yok oluşunun anahtarı olabilecek kadim bir sırrı açığa çıkarmak için dönüş yapar. Bu obje İnsan ve Covenant arasındaki çatışmaların gidişatını değiştirebilecektir.

Temel Özellikler

• Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: Halo 3 şimdi bilgisayarlar için en iyi hâle getirildi. Ayrıca 60+ FPS'de ve 4k UHD olarak her zamankinden daha iyi görünüyor. Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.

• Harekât: Halo evrenindeki bir sonraki bölümü tecrübe edin ve 11 unutulmaz görev boyunca savaşarak ilerleyin.

• Çok Oyunculu: Halo: The Master Chief Collection'da tamamen güncellenmiş bir ilerleme sistemi sunan, ikonik Halo 3'teki 24 çok oyunculu haritasıyla Halo maceranıza devam edin.

• Atölye & İzleme: Simgesel Atölye aracıyla oyunu oynamanın yeni yollarını oluşturun ve en sevdiğiniz anları kayda almak ve toplulukla paylaşmak için İzleme'den faydalanın.

Halo: The Master Chief Collection'ın bir parçası olarak gelecek oyunun yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 22:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2020 16:42
Ne efsane oyundu ya. Zamanında Uncharted 1-2, God of War 3, Killzone'nun satış rakamlarını topladığınızda bile Halo 3'e yetişemiyorlardı. PC oyuncuları mutlaka edinsinler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 9.07.2020 13:59
Allah'tan steamde indirimdeyken satın aldım, Fiyat artar falan neme lazım alayım dursun kenarda...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 05:35
14 Temmuz resmen benim günüm oldu halo 3 ve death stranding aynı gün pc'deler harika sabırsızlanıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo 3 için PC çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×