Halo 3: Splitscreen kesinleşti

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Halo 3: Splitscreen kesinleşti

Son günlerde bazı Halo hayranlarının Halo 3’ün splitscreen modu sunmayacağına dair tahminleri üzerine Bungie en son haftalık güncellemesinde meseleyi açıklığa kavuşturdu.

Oyun, aynı selefleri gibi, bölünmüş ekranla oynama imkanını sunacak. Halo 2’de olduğu gibi sadece ranking maçlarının splitscreen ile oynanması mümkün olmayacak.

Bu işlev yüksek çözünürlük ve kenar oranları sayesinde HD televizyonlarda tam manasıyla geçerli olacak; fakat geliştiriciler eski televizyonlarda da her şeyin yolunda gidip güzel görüneceğini taahhüt ediyorlar.

Güncellemede ayrıca sesi kapama işlevinin –genelde “A-deliği işlevi” deniyor- nasıl kullanılacağı da açıklanıyor. Bungie, motorun derinlik bulanıklığı efektini de desteklediğini fakat bu asıl oyunda yük olacağından ve oyuncuyu sınırlayacağından sadece ara sekanslarda ve menülerde kendini göstereceğini zikretti.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 16:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo 3: Splitscreen kesinleşti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×