Halo yirminci yıla özel Xbox sürümü duyuruldu

Murathan Özlü
Murathan Özlü 25.08.2021 - 21:55
Gamescom 2021'de Halo yirminci yıla özel bir Xbox sürümü ve "Xbox Elte Wireless Controller Series 2" adında özel bir oyun kolu duyuruldu.

Gamescom 2021'in en önemli duyurularından biri Halo Infinite ile geldi. Oyunun çoklu oyuncu modu hakkında yayınlanan bir fragman ile beraber Halo yirminci yıla özel tasarlanmış bir Xbox sürümü ile özel bir Xbox oyuncu kolu duyuruldu.

Halo yirminci yıla özel Xbox sürümü duyuruldu

Halo yirminci yıl

Xbox Elte Wireless Controller Series 2 adındaki Xbox gamepadi ön siparişe açılmış durumda. Sınırlı sayıda yayınlanacak özel Halo Xbox sürümü ise 15 Kasım 2021'de yayınlanacak ve onun da ön siparişi açılmış durumda.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2021 23:09
Ulan konsolun kendisi yok piyasada, adamlar özel konsol yapıyorlar.
Halo yirminci yıla özel Xbox sürümü duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×