Halo2 ve Ötesi

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Halo2 ve Ötesi
Yeni bir HALO2 videosu daha diyip ağzımızdan sular damlatmaya devam ediyor Bungie!!! İşte bu da sonuncusu. Dağıtımını Microsoft'un üstlendiği ve oyun alemini kalbinden hançerleyen HALO'nun ikincisi geçtiğimiz günlerde gold olmuştu. Şimdi bir video daha yayınlayarak adeta kendi premiere'lerini yapıyorlar.

Yaklaşık 85 MB büyüklüğünde ve WMP formatındaki videoyu indirdiğinizde karşınıza Halo 2'nin oyun içinden enstantaneler taşıyan arka plan görüntüleri, yapımcıların oyun hakkındaki görüşleri, yapım esnasında karşılaştıkları güçlükler, bir takım teknik bilgiler ve bizzat yapımcıların bütün bundan ne kadar zevk aldıklarını göreceksiniz. Ayrıca bu manyak adamların tiplerini de 6 dk. uzunluğundaki tadından yenmeyen Halo 2 videosuna işte bu linkten ulaşabilirsiniz. http://www.gamershell.com/download_7407.shtml Sayfayı görüntüledikten sonra alt taraftaki mirror'lardan birini seçerek yüklemeye başlayabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 02:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo2 ve Ötesi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×