Halo'nun 3 yeni paketi!

Erman Demirci
Erman Demirci 3.06.2010 - 12:31
Halo'nun 3 yeni paketi!
Halo hakkında ortaya sürülen söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Dün yayımlanan habere göre Halo: Reach, "Standard" "Limited" ve "Legendery" edition olarak üç farklı pakette piyasaya sürülecekmiş ve Bungie bugün resmi olarak bu haberin arkasına sırtını yaslamış. Üstelik bu paketlerin kimileri fanların salyasını akıtmak için bazı özel parçalar ve resimler içerecekmiş.

Örnek olarak Limited Edition'da üzerinde Cortana'nın resmi olan özel kaplı bir kitapçık -bir çeşit günlük tarzı gibi- olacak, bunun yanında hala belirlenmemiş ekstralar da bu paketlere dahil olacak.

Legendery Edition ise adından da anlaşılacağı gibi Limited Edition'da ne varsa içerek, bunun üstüne bir de Noble takımının bizzat bulunduğu vitray tarzı bir parça da bulunacak. Eminiz ki yakın zamanda Bungie de bu üç özel paket hakkında bizim karnımızı güncel bilgilerle doyuracaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 11:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Halo'nun 3 yeni paketi!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×