Han Solo filminden yeni bir kare paylaşıldı

Han Solo filminden yeni bir kare paylaşıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.09.2017 - 18:26
Tehlikeli ve umutsuz zamanlar...

Son olarak Darth Vader'ın yer alabileceğine dair dedikoduların ortada dolaştığı Han Solo filmi için yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bu dedikodunun yanı sıra Han Solo'nun Star Wars serisinde sıkça bahsettiği "Kessel Run" olayının filmde yer alacağına dair ipuçları paylaşılmıştı. İşte böyle ufakta olsa hareketli günler yaşayan filmin prodüksiyon aşamasından bir görsel daha paylaşıldı.

Filmin yönetmenliğini yapan Ron Howard paylaştığı bir görsel ile birlikte filme dair bir ipucu daha verdi. Tonlama olarak karamsar bir sahnenin çekildeiğini düşündüğümüz bu kare için "Galakside tehlikeli ve umutsuz zamanlara dair bir sahne çekiyoruz" mesajını paylaştı. Tabi elimizdeki bu ufak ipuçları dışında filme dair çok fazla bilgi hala yayınlanmış değil. 

Filmde Game of Thrones'tan bir isim de

Zombieland, No Country for Old Men ve True Detective gibi yapımlarda yer alan Woody Harrelson ve Game of Thrones serisinden hatırladığımız Emilia Clarke'ın da yer aldığı filmin planlanan vizyon tarihi Aralık 2018 olarak açıklanmıştı. Filmde Han Solo'nun gençliğini ise Alden Ehrenreich canlandıracak. Yayınlanan bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Han Solo filminden yeni bir kare paylaşıldı

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 02:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2017 05:39
Star Wars evrenini iyice para sağma makinesine dönüştürdü Disney.Zerre heyecan vermiyor.The Force Awakens rezil bir filmdi zaten.
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2017 21:18
Kendi adına konuş..
Kalan Karakter : 300 Gönder
BatenKaitos
BatenKaitos 25.09.2017 11:52
Katılıyorum, Han Solo'dan çok zengin züppe havası var adamda ve karaktere çok ters bir görüntü, karakter seçimi olmamış gibi ama filmde görecrek yorumlamak daha doğru olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ugurlsm
ugurlsm 24.09.2017 23:11
Bu adama bakınca Han Solo görmüyorum.
Umarım iyi bir oyunculuk performansıyla bu açığını kapatabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×