Harbinger yollanmaya başlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Harbinger yollanmaya başlandı
Dream Catcher'ın yeni RPG oyunu Harbinger gemilere yüklendi de mağazalara yollanmaya başladı bile. Basit bir RPG yapısını alıp epik bir sistem dizayn ettiklerini söyleyen yapımcıların sözlerini kanıtlamasına çok az vakit kaldı yani.

Tek kişilik görevler içerecek ve internetten oynanmayacak oyunda, karakter başına ortalama 25 saatlik oyun zamanı verilmiş. Bu da yaklaşık 75 saat boyunca ekran başında kalmak demek. Bekleyelim ve görelim.

Daha detaylı bilgi için Harbinger sitesi takip edilebilir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Harbinger yollanmaya başlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×