Hayatta kalma oyunu State of Decay 2'nin beta kayıtları başladı

Hayatta kalma oyunu State of Decay 2'nin beta kayıtları başladı

Furkan Güler
Furkan Güler 1.05.2018 - 13:16
State of Decay 2'nin beta kayıtları en sonunda başladı

Xbox One markası ile birlikte tanıtılan yeni nesil zombi temalı hayatta kalma oyunu State of Decay 2'nin çıkmasına artık az bir zaman kaldı. 2013 yılında çıkan ilk oyun, eğlenceli oynanış mekanikleri sayesinde oyuncuları kendine bağlayabilmişti. Ancak temel oynanış mekaniklerinde sıkıntılar bulunan oyun, istediği başarıyı elde edememişti. Bu sefer Microsoft'un desteği ile birlikte geliştirilen ikinci oyun, co - op oynanışın yanında güzel bir hikaye de koyarak oyuncuların karşısına çıkacak.

State of Decay 2'nin beta kayıtları başladı

Çevrimiçi anlamda onlarca özelliği içerisinde getiren yeni oyunun beklenen beta kayıtları başladı. Teknik anlamda test edilecek oyunun beta sürümüne sınırlı sayıda oyuncu alınacak. İnternet sitesinde bulunan başvurudan kayıt olabileceğiniz betaya PC oyuncularının dışında konsol oyuncuları davet edilmiyor. Muhtemelen geliştirici ekip, PC tarafında yaşanabilecek optimizasyon sıkıntılarının önüne geçmek için bu şekilde bir beta sürecine girişiyor. Diğer bir yandan betaya katılmak için bir Microsoft hesabına ihtiyaç duyulduğunu belirtelim. Xbox One oyuncularının ise ne zaman beta sürecine davet edileceği belli değil. Beta başladığı zaman ise seçilen oyuncular, e posta yolu ile haberdar edilecek. Betaya başvurmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 19:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×