Hayırlı olsun, Steam de patladı (Şimdi iyi!)

Hayırlı olsun, Steam de patladı (Şimdi iyi!)

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 25.12.2013 - 21:27
Noele hiçbir şey dayanmıyor
Hıristiyan alemi Noel sabahına uyandı, hediyelerini açtı; pek çok kişi de hediye olarak oyun ya da konsol aldığı için direk cihazlara yüklenildi. Sonuç? Önce PSN ve XBLA, sonra Nintendo Network, şimdi de PC oyuncularının canı ciğeri Steam çökmüş vaziyette. Sebep önceki üçlüyle aşağı yukarı aynı, hediye olarak Steam'den aktive edilmesi gereken PC oyunu alanlar ya da direkt olarak Steam hediye kodu elde edenler Valve'ın sunucularını tıkadı. An itibariyle ne Steam'in web sitesi, ne de uygulamasındaki Mağaza sekmesi açılmıyor. Umarız kısa sürede hallolur!

Güncelleme: Bu yazıyı yazmamızla, yayına almamız arasında geçen sürede site düzeldi, fakat uygulamada hâlâ sıkıntılar var. Kapatıp açmanın bizde sorunu çözdüğünü gözlemledik, fakat yine de dikkatli olmakta fayda olabilir!

Hayırlı olsun, Steam de patladı (Şimdi iyi!)
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×