Hazır olun! Global Game Jam: Ege 2013 başlıyor

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 9.01.2013 - 11:44
Oyun yapmak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı
Büyük rekabet başlıyor. Tüm dünyada katılım rekorları kıran ve büyük bir ilgiyle takip edilen Global Game Jam (GGJ) efsanesi, bu sene İzmir için yine başlıyor. Organizatörlüğünü benim ve Editör'ümüz Aycan İncegül'ün yaptığı, birçok desteğin ve sponsorun mevcut olduğu GGJ Ege 2013 için hazır olun; çünkü bu sefer oyun yapmak, daha öncekilerden çok daha heyecanlı olacak.

Hazır olun! Global Game Jam: Ege 2013 başlıyor
Katılımcıların 48 saat boyunca uykusuz bir şekilde oyun yaptığı bu büyük etkinlikten bahsediyoruz. 2009 yılında başlatılan bu etkinlik, 2012 yılında 46 ülkede toplam 242 etkinlik alanında, 10.000'in üzerinde katılımcı ile gerçekleşmişti. Ortaya çıkan sonuç ise; 2100'den fazla oyun olmuştu. Peki ya sizin oyununuz neden duyulmasın? Bu konuda siz de oyun yapma yeteneklerinize güveniyor musunuz? Programlama yapmak sizin için çocuk oyuncağı mı? Yazılım kısmından benden iyisi yok mu diyorsunuz? Ya da üretebileceğiniz senaryoların, fikirlerin eşi benzeri olmadığını mı söylüyorsunuz? O zaman işte fırsat! Takımınızı toplayın, ve GGJ Ege 2013'ün sizlere sağladığı olanaklar ve açtığı o büyük kapı ile beraber, bu mücadeleye siz de katılın!

Daha önce 2012'de de İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde gerçekleşen GGJ, yüksek ilgi ve beğeni ile karşılanmıştı. Bu seferki organizasyonun tamamı, Akademik Danışman, Yrd. Doç. Dr. Gazihan Alankuş'un yönetiminde, benim ve Aycan İncegül'ün liderliğinde yürütülecek. Bizzat istekli olarak katıldığımız, ve gerçekten aylardır hazırlıkları için uğraştığımız bu organizasyonun sizleri tamamiyle memnun edeceğinden eminiz.

Türkiye'de ismi duyulmuş jüri üyelerimiz, sizlere yardımcı olacak mentörlerimiz ve Organizasyon Ekibi'miz ile birlikte sizlere eğlenceli, yorucu, unutulmaz bir haftasonu yaşatmayı planlıyoruz. Sizlere sağlayacağımız imkanlarla, rahat bir şekilde oyun yapabileceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Sitemizin ana sayfasına buradan ulaşabilir, kayıt formunu ise "Kayıt" bölümünden doldurup, bizlere gönderebilirsiniz.

https://ggjege.org/
Son 29 Gün! Haydi, herkes bilgisayar başına!
Hazır olun! Global Game Jam: Ege 2013 başlıyor
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 04:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hazır olun! Global Game Jam: Ege 2013 başlıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×