Hearthstone'un yeni genişleme paketi için tam 100 deste açtık

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.08.2018 - 13:39
Nerede bu Legendary kartlar?

Blizzard'ın en popüler oyunlarından biri haline gelen Hearthstone: Heroes of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Boomsday Project dün itibari ile açıldı. Biz de her zaman olduğu gibi bu yeni genişleme paketinde de destelerimizi açmaya başladık.

Boomsday Projekt paketinde 100 deste açıyoruz!

İşte bu videomuzda da Boomsday Project eklenti paketi için tam 100 deste açıyoruz. Kuzgun yılının bu yeni genişleme paketi ile birlikte oyuna yeni dinamiklerin geldiğini ve metanın da büyük bir oranda değişeceğini de belirtelim. Boomsday Project hakkında yaptığımız bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Boomsday Project hakkında

Hearthstone'un en bilinen kartlarından robot sınıfının şahlanacağı bu yeni genişleme paketinde her zaman olduğu gibi oyuna 135 tane yeni kart ekleniyor. Bu kartlar arasında özellikle magnetic özelliğine sahip olan kartlar ön plana çıkıyor. Zaten yeni meta ve komboların merkezinde de bu özelliğe sahip olan kartlar yer alacak gibi duruyor. Bu yeni kartların yanı sıra The Puzzle Lab isimli maceranın ise 21 Ağustos itibari ile aktif hale geleceğini de hatırlatalım.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 14:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2018 07:53
Boomsday için solo adventure gelecek mi? Lütfen cevaplayın goldlarımı ona göre harcayacağım^^
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2018 18:24
blizzardın yonma taktigi güzel işliyor vesselam :D iyi para kazanıyor hiç birşey yapmadan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2018 14:19
50 de 2 tane çıkardım sizin gibi besmele ile açmaya başladım,sonra dedimki besmele çekip kumar oynuyorum :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone: Boomsday Project'te 100 deste açtık!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×