Hearthstone: Rise of Shadows çıktı! Tam 100 deste açtık!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.04.2019 - 13:44
Hearthstone'un yeni genişleme paketi Rise of Shadows çıktı

Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü ücretsiz dijital kart oyunu Hearthstone’un yeni güncelleme paketi Rise of Shadows dün akşam saatleri itibariyle yayınlandı ve 135 yeni kart kendilerine özgü kötücül mekanikler ve keyword’ler ile birlikte oyundaki yerlerini aldılar.

Hearthstone'un yeni genişleme paketi Rise of Shadows çıktı

Hearthstone: Rise of Shadows hakkında

Baş Kötü Rafaam’ın liderliğinde bir araya gelen belalılar çetesi kendilerine The League of E.V.I.L adını veriyorlar ve şimdiye kadar onlara kök söktüren Azeroth’un gözü pek kahramanlarından intikam almaya can atıyorlar. Hedeflerine ulaşmak için her türlü Entrikaya (Schemes) – bu kartlar elde tutuldukları turn kadar güç kazanır – başvurup ne kadar Yardakçıları (Lackeys) – güçlü Battlecry’ları olan 1/1’lik minionlar - varsa sahaya sürmeye hazırlar.

Bu belalı tayfanın bilmediği bir şey var ki o da sinsi planlarını düşündükleri kadar kolay gerçekleştiremeyecekleri; Defenders of Dalaran adlı gizemli grup, şehirlerini ne pahasına olursa olsun korumaya kararlılar. Twinspells adı verilen özel büyüleri ilk kez kullanıldıklarında bir kopyasını oyuncunun eline geri veriyor ve karşı tarafa hiç beklenmedik zararlar verebiliyorlar.

“Rise of Shadows‘un yayınlanmasıyla Hearthstone’da şimdiye kadar anlatmadığımız büyüklükte bir hikayenin startını veriyoruz,” diyen Blizzard Entertainment başkanı, J. Allen Brack, sözlerini “Bu genişleme paketi oyuna sadece yepyeni kartlar getirmekle kalmıyor aynı zamanda yeni bir Hearthstone yılı olan Ejderha yılının başlangıcına da işaret ediyor. 2019’da oyunculara hazırladığımız bir çok sürprizimiz var, ” şeklinde sürdürdü.

Entrikalardan hoşlanan oyuncular Mayıs ayında yayınlanması planlanan bir sonraki Hearthstone tek oyunculu moduna şimdiden geri saymaya başlayabilirler. Bu devasa Solo macera, Hearthstone’un şimdiye kadar gördüğü en kapsamlı hikaye olup, ilki ücretsiz toplam beş epik bölümden oluşacak. Oyuncular tamamladıkları her solo macera bölümünden 3 adet Rise of Shadows kart paketi kazanacaklar. 5 hikayeyi de başarıyla tamamlayacak oyuncuları ise sürpriz hediyeler bekliyor. Solo maceralarla ilgili detaylı bilgiler için gözünüz riseofshadows.com adresinde olsun.

Tüm bunların yanı sıra kısa bir süreliğine Hearthstone’a giren tüm oyuncular, bilge ve güçlü Kirin Tor lideri Archmage Vargoth’un bir kopyasına sahip olma fırsatı elde ediyorlar. Dört manalık bu Legendary minion, turn sonunda oyuncunun bir büyüsünü gelişigüzel bir hedef üzerine yeniden cast ediyor. Ayrıca bugünden itibaren oyuncular, kısıtlı bir süre için oyunda olacak görevleri tamamlayarak 5 tanesi Rise of Shadows’a ait olan toplam 12 kart paketi elde etme şansı yakalayabilirler. Son olarak, 9 ila 16 Nisan arasında oyunseverler, 9 Rise of Shadows kart paketi ve 1 Arena biletinden oluşan çok özel Shadow Bundle’ını† satın alabilecekler.

Windows®, Mac® ve PC’lerin yanı sıra Windows, iOS, Android™ tabletler ve telefonlardan oynanabilen Rise of Shadows’a ait kart paketlerini, oyun içi Mağazadan tek tek ya da indirimli setler halinde diğer Hearthstone deste paketleriyle aynı fiyata satın alabilirsiniz. Rise of Shadows kart paketleri Arena modunda kazanılabildiği gibi, oyun içi görevleri tamamlayarak ya da istenmeyen kartları disenchant etmek suretiyle gelen Arcane Dust kullanılarak da elde edilebiliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 14:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2019 01:35
Çok samimisin abi ağzına sağlık merak ediyorım acaba bşr ladder videosu gelir mi? Ersin abiyle bir kaç oyun rank veya sevmiyosanız arena?

--------------------------------------------

Hearthstone'u Murat abi ile normalde baya yoğun oynuyoruz ama oyunun videoları beklediğimiz kadar izlenmediği için ekstra videoluk zaman ayıramıyoruz kart açılışları dışında.

Belki youtube olmasa da bir ara facebook'tan felan arena canlı yayını yapabiliriz.
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2019 17:44
Teşekkürler geri cevap için HS Türkiye destek vericekmiş haberlerini duydum bu arada hatta bi kaç Türk yayıncıya çekiliş için pre-order kodları dahi verdi. Belki popüler olur ilerde^^
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone: Rise of Shadows çıktı! Tam 100 deste açtık!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×