Hearthstone'un yeni eklentisinin ismi Eye of Azshara mı?

Emre Günen
Emre Günen 3.11.2014 - 11:15
Blizzard, gizli planlar peşinde
Blizzard'ın sevilen kart oyunu Heartstone için yeni bir eklentinin yolda olduğu dedikodusu dolanıyor. 7 Kasım'da düzenlenecek olan BlizzCon etkinliğinde Blizzard'ın neleri tanıtacağı merak edilirken, internete yayılan görüntüler, Heartstone'un yeni bir eklentinin açıklanma ihtimalini de beraberinde getirdi.

Hearthstone'un yeni eklentisinin ismi Eye of Azshara mı?
Öncelikle "Eye of Azshara" isminin Blizzard tarafından tescillenmesi, ardından da iki oyuncunun Twitter'da paylaştığı taslak çalışmaları ile Hearthstone'a yeni eklentinin çıkacağı ve isminin de Eye of Azshara olacağı söylentilerini beraberinde getirdi.

Hearthstone'un yeni eklentisinin ismi Eye of Azshara mı?
Hearthstone'un yeni sezonunda yenilenmiş Demolisher, Harvest Golem ve Repair bot kartlarının bulunacağı ve makine temalı bir kart koleksiyonun yolda olduğu iddia edildi.

Tüm bu söylenenlerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı, 7-8 Kasım'da düzenlenecek BlizzCon etkinliği ile belli olacak.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 15:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone'un yeni eklentisinin ismi Eye of Azshara mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×