Heavy Rain yapımcısı yeni projelerle

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 13.07.2010 - 12:45
Quantic Dream, iki yeni proje üzerinde çalışıyor.

PS3'ün önemli oyunlarından Heavy Rain'in yapımcısı Quantic Dream'in patronu David Cage, stüdyonun iki yeni proje üzerinde çalıştığını açıkladı.

Ancak Cage, bu projelerle ilgili herhangi bir detay vermedi. "Genellikle Heavy Rain gibi büyük bir projenin ardından, takımı yeni bir düşünceyle heyecanlandırmak zordur. Ancak Quantic'teki durum bu değil. Takım ve şirket tecrübe, güven ve yetenekle birlikte büyüyor." diyen Cage, oynanışta yeni yollar icat etmeyi istediklerini de ekledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heavy Rain yapımcısı yeni projelerle

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×