Hellblade'in devam oyunu mu geliyor?

Hellblade'in devam oyunu mu geliyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 10.01.2018 - 15:55
Geliştirici ekibin hangi oyun üzerinde çalıştıklarını merak ediyoruz.

Hellblade: Senua's Sacrifice ile birlikte küçük bütçeli ve farklı bir yapım ile karşımıza çıkan Ninja Theory, oyun hakkında aldığı geri dönüşlerden oldukça memnun durumda. Özellikle normalde Ninja Theory çatısı altında kurguculuk yapan ancak Hellblade: Senua's Sacrifice için mocap sanatçılığına atılan Melina Juergens'in performansı oyuncular tarafından alkışlanmıştı. Yılın Oyunu Ödülleri'nde de ödüle layık görülen Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyunu için Ninja Theory yeni adımlar atmış olabilir. Çünkü firma, resmi Twitter hesabında Hellblade: Senua's Sacrifice'tan bir görsel kullanılarak yeni oyunları için ekiplerini büyüteceklerini belirtti.

Hellblade'in yeni oyunu yolda olabilir

Programcının yanında özel efekt sanatçısı ve teknik animasyoncu aradıklarını belirten Ninja Theory'nin bu ilanı tabi ki başka oyunları da işaret ediyor olabilir. Ancak geliştirici ekip Hellblade: Senua's Sacrifice ile yakaladığı başarıyı devam ettirmek istiyor gibi gözüküyor. Hikayenin sonunu az da olsa açık uçlu bırakarak yeni oyunlara kapı aralayan firmanın ne üzerinde çalıştığını oldukça merak ediyoruz. DmC: Devil May Cry, Enslaved ve Heavenly Sword gibi yapımlarla oyuncuların gönlünde taht kuran Ninja Theory, bakalım nasıl bir yapımla karşımıza çıkacak?

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 15:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2019 20:41
PS4’de çıkacak mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2018 10:37
Geçtiğimiz senenin en iyi oyunuydu. Fiyatından dolayı çok şey beklemediğim bir oyundu fakat beni acaip dercede şaşırtmıştı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 23:47
this world just illusion trying to change you ohhhh ne oyundu bEEEEE
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 20:01
uan ne güzel oyundu be 2.si çıksa keşke şöyle 20 saat of
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 17:16
Oyun bu sene oynadığım en iyi oyunlardandı ama sonu o kadar özensizdi ki gözümden fena düşmüştü oyun umarım devam oyununda ilk oyunu tamamlarlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×