Hellboy filminin vizyon tarihi açıklandı

Hellboy filminin vizyon tarihi açıklandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 1.12.2017 - 09:54
Hellboy geri dönüyor.

Hellboy filminin vizyon tarihi açıklandı. Yeniden başlatılan Hellboy evreninin ilk filmi olacak olan film 11 Ocak 2019'da vizyona girecek. Stranger Things'de şerif Jim Hopper rolünden tanıtığımız David Harbour'un canlandıracağı Hellboy, geçtiğimiz aylarda yayınlanan fotoğrafı ile hayranlardan büyük beğeni toplamıştı. Çizgi romanlarda yer alan " The Wild Hunt " hikayesinin beyaz perdeye aktarılacağı belirtildi. Filmin kadrosunda Ian McShane, Mila Jovovich ve Daniel Dae gibi isimler bulunuyor. Hellboy'un yönetmen koltuğunda Neil Marshall otururken, senaryosunu Andrew Cosby ve Christopher Golden hazırlamakta.

Hellboy ne zaman vizyona girecek?

Hellboy filminin vizyon tarihi açıklandı

Hellboy Kimdir?

Mike Mignolan tarafından yaratılan Hellboy, Dark Horse Comics'in bir karakteridir. 1993 yılında ortaya çıkan karakter, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Nazi döneminde Grigori Rasputin tarafından Third Reich ile birlikte dünyaya çağrılmıştır. Ama çocuk Hellboy uzaklarda İngiltere'nin bir kilisesinde yeryüzünde gelmiştir. Orada Amerikalı bir asker grubu ile karşılaşan Hellboy, askerlerin başında bulunan profesör tarafından evlat edilmiştir ve büyütülmüştür. Şeytan Azzael ve cadı Sarah Hughes'ın çocuğu olan Hellboy, isteksiz bir süper kahramandır.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 02:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2017 19:23
resimdeki Hellboy kötü olmuş..
Kalan Karakter : 300 Gönder
erhansol
erhansol 1.12.2017 20:22
hopper reyiz süper seçim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2017 11:04
Mignolan değil Mignola arkadaşlar. Mike Mignola
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×