Hellgate MP, ocak ayında son buluyor

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Hellgate MP, ocak ayında son buluyor

Geçtiğimiz yaz Flagship'in "Hellgate: London’un" umulan başarıya ulaşmadığını itiraf etmesiyle, stüdyo parasız kalmıştı. Bill Roper’in adamları yelkenleri indirmek zorunda kalınca, Namco Bandai müdahil olup sunucuların işlemesinin devamını temin etmeye hazır olduğunu açıkladı.

Fakat bu durum pek de uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Oyunun resmi web sitesinde yayımcı, sunucuların 31 Ocak 2009’da netten çekileceğini ilan etti; böylece aksiyon RPG oyununun tüm çokoyunculu bileşenleri kesilecek. "Hellgate" bilindiği üzere LAN desteği vermiyor ve merkezi bir sunucuya ihtiyaç duyuyor; bu karar dolayısıyla da geliştiriciler daha yayımlanmanın hemen ardından birçok eleştiriye maruz kalmıştı. Üç ay zarfında da o zaman bazı oyuncuların sezinlemiş olduğu bu senaryo böylece gerçeğe dönüşmüş olacak.

KAYNAK
Hellgate MP, ocak ayında son buluyor
4players.de


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hellgate MP, ocak ayında son buluyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×