Hepsi iddialı, ama hangileri başarılı olacak?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.08.2010 - 00:38
Call of Duty, Halo, Crysis, Fable... Hangileri?
Her yıl çıkacak oyunlar arasında iyi işler yapması beklenen ve iyi işler yapacağına kesin gözüyle bakılan oyunlar vardır. İçinde bulunduğumuz 2010 yılında da çok tutulması beklenen yapımlar var. Farklı firmalardan, farklı oyunlar için iddialı açıklamalar gelmişti. Acaba bu denilenler gerçekleşecek mi?

* Microsoft, Halo: Reach için 2010 yılının en büyük başlığı olacağını iddia etmişti.

* Activision, Call of Duty: Black Ops’un şirket tarihindeki en büyük açılışı yapmasını beklediğini dile getirmişti.

* Lionhead patronu Peter Molyneux, yeni geliştirdikleri Fable III’ün 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanılmasını beklediklerini ve böylece Fable serisindeki en çok satan oyunun Fable III olacağını söylemişti.

* EA Ceo’su John Riccitiello, Battlefield: Bad Company 2’nin ardından Medal of Honor’ın da çıkmasıyla piyasada yerlerini daha da sağlamlaştıracaklarını, ileri de yine lider FPS yapımcısı konumuna gelmek istediklerini açıklamıştı.

* Crytek, yeni geliştirilen Crysis 2 için, “bu oyunda yer alan New York şehrinin benzerini , başka bir oyunda ya da filmde görmediniz” demişti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hepsi iddialı, ama hangileri başarılı olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×