Hile Kılavuzu

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Artık bizlerde oyun için yazılım üretiyoruz.

Artık bizlerde oyun için yazılım üretebiliyoruz. Her ne kadar, şimdiye kadar dünya piyasalarına yönelik oyun üretmesekte, bunun sinyalini veren bir programımız var. Hile Kılavuzu. Program, Gökhan Erdoğan tarafından hazırlanmış. 1000’e yakın hileyi arşivinde bulunduruyor.

Hile Kılavuzu

Programam şöyle kısaca bir göz attığımda son derece rahat kullanımı ile dikkatimizi çekiyor. Ekranın üstündeki kombodan istediğimiz harf grubunu seçerek alt menüden oyunların hilelerine ulaşabiliyoruz. Görebildiğimiz kadarı ilede hilelerde yok yok. Return To Castle Wolfenstein’den tutunda, Max Payne’e varıncaya kadar. Programın diğer bir özelliğide web’e bağlanıp online olarak program database’inizi güncelleyebiliyorsunuz. Kısacası, yeni hileleri alabilmek için programın yeni versiyonunu download etmenize gerek yok. Menülerden takip edebileceğiniz gibi, internet bağlantınız olduğu sürece programa hile eklemeniz mümkün.

Bence programın en büyük dezavantajı aramanın yetersiz olması. Bir oyunu arayabilmek için önce üst menüden oyunun isminin ilk harfi seçilmesi gerekiyor. Daha sonra altta ismi girebiliyorsunuz.

Programın kullanımı sırasında Enrique Iglesias’ın şarkısı size eşlik ediyor. İyi düşünülmüş bir özellik ama bunun telif hakkı açısından uygun olacağını zannetmiyorum.

Hile Kılavuzu

Genel olarak oldukça başarılı olan program Türkçe içerik sunması ve sürekli güncel tutulabildiği için benden 100 üzerinden 85 puanı hak ediyor.

2 MB’lik programı indirmek için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 11:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hile Kılavuzu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×