Hile Kılavuzu

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Artık bizlerde oyun için yazılım üretiyoruz.

Artık bizlerde oyun için yazılım üretebiliyoruz. Her ne kadar, şimdiye kadar dünya piyasalarına yönelik oyun üretmesekte, bunun sinyalini veren bir programımız var. Hile Kılavuzu. Program, Gökhan Erdoğan tarafından hazırlanmış. 1000’e yakın hileyi arşivinde bulunduruyor.

Hile Kılavuzu

Programam şöyle kısaca bir göz attığımda son derece rahat kullanımı ile dikkatimizi çekiyor. Ekranın üstündeki kombodan istediğimiz harf grubunu seçerek alt menüden oyunların hilelerine ulaşabiliyoruz. Görebildiğimiz kadarı ilede hilelerde yok yok. Return To Castle Wolfenstein’den tutunda, Max Payne’e varıncaya kadar. Programın diğer bir özelliğide web’e bağlanıp online olarak program database’inizi güncelleyebiliyorsunuz. Kısacası, yeni hileleri alabilmek için programın yeni versiyonunu download etmenize gerek yok. Menülerden takip edebileceğiniz gibi, internet bağlantınız olduğu sürece programa hile eklemeniz mümkün.

Bence programın en büyük dezavantajı aramanın yetersiz olması. Bir oyunu arayabilmek için önce üst menüden oyunun isminin ilk harfi seçilmesi gerekiyor. Daha sonra altta ismi girebiliyorsunuz.

Programın kullanımı sırasında Enrique Iglesias’ın şarkısı size eşlik ediyor. İyi düşünülmüş bir özellik ama bunun telif hakkı açısından uygun olacağını zannetmiyorum.

Hile Kılavuzu

Genel olarak oldukça başarılı olan program Türkçe içerik sunması ve sürekli güncel tutulabildiği için benden 100 üzerinden 85 puanı hak ediyor.

2 MB’lik programı indirmek için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hile Kılavuzu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×