HistWar ile devasa savaşlara

HistWar ile devasa savaşlara

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
HistWar ile devasa savaşlara
T - 72 Balkans on Fire ve Combat Mission gibi oyunlar ile tanınan Battlefront firması iddialı bir proje ile geliyor. HistWar: Les Grognards isimli yapım Avrupadaki 1805 ile 1814 yılları arasındaki savaşları ele alıyor. Fransızlar, İtalyanlar, Ruslar, Polonyalılar dahil 15 farklı ırktan birini seçebileceğiz. 10 adet tarihi savaş oyun içinde yer alacak. Bunların dışında yeni görevler, haritalar ve üniteler yapmak için detaylı bir editörde oyun içinde yer alıyor. Ancak HistWar'ı en ilginç kılacak nokta devasa büyük haritaları ve 50.000 kişilik orduları olması. Bazı zamanlar 500.000 kişilik devasa orduları tek bir ekranda görebileceğiz. Bu kadar fazla ünitenin yönetilmesi için kullanışlı kontroller geliştiriliyor. Şu an için yapım aşamasında olan HisWar 2006 yılı içinde piyasaya çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 15:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×