1/5

Hitman 2: Silent Assassin

Ulaş Çöğendezoğlu
Ulaş Çöğendezoğlu 3.06.2010 - 12:31
Hiç beklemeden oyunun tam çözümünü yaptık.

Anathema

Burası ilk bölümümüz. Amacımız mafya babası Don’u öldürmek ve dostumuz pederi kurtarmak. İlk hedefimiz villaya girebilmek. Bunun için üç yöntem var;

  1. Postacıyı susturucu ya da ip ile boğun, kıyafetlerini alın, silahınızı atın ve yürüyerek soldaki kapıdan girin.
  2. Sağ tarafa inip mal getiren çocuk görmeden silahınızı onun kutusuna saklayın. Çocuğu öldürüp kıyafetlerini çalın ve içeri o şekilde girin.
  3. Silahınıza güvenip içeri dalın. Kapı fark etmez.

İçeri girerken, muhakkak bir koruma öldürüp kıyafetlerini giyin.

İkinci hedefimiz binaya girmek. Bunun için iki yöntemimiz var.

  1. Ana kapıdan girin. Kıyafetleriniz gerekli şekilde olduğunda yürüyerek girebilirsiniz.
  2. Sağ taraftaki kapıdan girin. Gene sorunsuz gireceksiniz.

Haritayı açın. Don üst katta. Onun odasının kapısına gelin ama girmeyin. Biraz beklerseniz odadan çıkacak, biraz dolaşıp sırtı size dönük olarak odaya geri girecek. Yavaşça gidip boğazlayın. Üzerinden anahtarı alın. Ana kapıdan çıkıp sola dönün. Binayı takip edin. Aşağıya doğru bir merdiven inecek. Oradan inip pederin kilitli olduğu odayı bulun. Çıkış iki şekilde yapılabilir;

  1. Bahçede tuvaletini yapan adamı öldürüp araba anahtarını alın ve arabayla kaçın.
  2. Haritada EXIT yazan, villanın çıkışına geri gidin.

Petersburg Stakeout

Amaçlarımız toplantıdaki generali öldürmek, diğer generallere dokunmamak ve metroyla kaçmak.
İlk önce metrodan inince sağ taraftaki dolaplara gidin. Maymuncukla 137 numaralı dolabı açıp içinden uzun namlulu tüfeği alın. Çıkıştan ilerleyin ve kente çıkın. Haritada bir ana bina göreceksiniz. Amacımız o binanın ikinci katındaki toplantıya müdahale etmek. Kimseye görünmeden, görünürseniz de arkanızda iz bırakmadan o binanın arkasından dolaşın. Binanın sağ kanadına bakan yolun karşısındaki binaya girip 3. kata çıkın. Kapıyı maymuncukla açıp ilerleyin. Açık bir pencere önüne geldiğinizde toplantıyı izlemeye başlayacaksınız. Dürbünü açın ve konuşmaların bitmesini bekleyin. Öldürmeniz gereken general en solda oturan ve içki içen, cam kenarındaki asker. İş bittikten sonra geldiğiniz yere dönüp trene binin.

Kirov Park Meeting

Amacımız general ve Igor Kubasko adlı namussuzu öldürmek.
Tekneden inince merdivenleri çıkıp biraz bekleyin. Limuzin geçtikten sonra çöp kovalarına yaklaşan askeri susturucuyla öldürüp saklayın. Giysilerini alın. Tam arkanızdaki parka yürüyerek girin ve generalle Igor’u konuşurlarken öldürün. Tamamen yanlarına girince yaparsanız, kaçmak için rahat bir alan kalır. İş bitince teknenize binin.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×