Hitman 5 iptal mi edildi?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.11.2010 - 10:06
IO Interactive'den 35 kişi çıkarıldı.

3D Realms'in patronu George Broussard, Kane & Lynch'in geliştiricisi IO Interactive'in 35 kişiyi işten çıkardığını Twitter hesabından duyurdu.

Broussard, Twitter hesabında işten çıkarmalarla birlikte stüdyonun son projelerinin de iptal edildiğini söyledi. Ancak son projenin Hitman 5 olup olmadığı henüz belli değil. Square Enix'ten de resmi bir açıklama gelmiş değil.

IO'nun üzerinde çalıştığı proje Hitman 5 ise, yılbaşı döneminde çıkması planlandığı söyleniyordu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hitman 5 iptal mi edildi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×