Homefront kısa süreliğine ücretsiz oldu

Homefront kısa süreliğine ücretsiz oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 8.12.2017 - 16:46
Vakit kaybetmeden oyunu Steam kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Homefront vakti zamanında oyuncularına güzel sayılabilecek bir FPS deneyimi yaşatabilmişti. Ancak THQ firmasının oyun için yaptığı ilgi çekici reklamların ardından oyun içeriği, oyuncuları pek fazla memnun edememişti. Kuzey Kore'nin işgali altında bir direniş grubunda rol aldığımız oyunda Kore Cumhuriyeti askerlerine karşı savaşıyoruz. Amerika Birleşik Devleti'ni işgal eden Kore Cumhuriyeti'nin halka uyguladığı baskılar ve zorbalıklar oyunda oldukça güzel bir şekilde yansıtılmış durumda.

Homefront ücretsiz oldu

Eğer oyunun teması ilginizi çektiyse, oyun kısa bir süreliğine Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak dağıtılabiliyor. Humble Bundle üyeliğiniz varsa (Üye olmak ücretsiz) oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Humble Bundle'ın ara ara yaptığı bu kampanyalar sayesinde muhtemelen yüzbinlerce oyuncu Steam kütüphanesini doldurmuştur.

Yakın zamanda IGN tarafından satın alınan Humble Bundle, bakalım ilerleyen dönemlerde nasıl kampanyalar ile karşımıza çıkacak? Oyuncular özellikle indirimler sayesinde aldığı oyunlar yüzünden Humble Bundle'ı çok seviyor. Tabi ki oyunları satın alırken hayır kurumlarına yaptığınız bağışlar da cabası olmuş durumda. Normalde 31 TL'ye satılan Homefront'u vakit kaybetmeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 13:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.12.2017 13:27
Kaçırdık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.12.2017 13:27
Kaçırdık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2017 11:38
Teşekkürler:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2017 18:32
MK sağolun. İkinci bedava oyunu sayenizde kütüphaneye ekledim. İyi ki varsınız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×