Homefront'un PC geliştiricisi belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 16:44
THQ, Güney ve Kuzey Kore'yi birleştirerek Amerika'yı yok ediyor
THQ'dan yapılan açıklamaya göre yeni hazırlanan Homefront isimli oyunun PC versiyonunun geliştirici koltuğunda, daha önce Dark Sector, Bioshock (PS3 versiyonu) ve Bioshock 2'nin multiplayer kısmını geliştiren Digital Extremes yer alacak. Oyunun konsol versiyonlarını ise, Kaos Studios hazırlayacak. Ana yapımcının Kaos Studios olduğunu ele alırsak, görünüşe göre öncelik konsollara verilmiş.

Homefront, Kuzey ve Güney Kore'nin birleşerek Amerika'ya savaş açması ve Amerika'yı işgal etmesini tema ediniyor. Biz de etrafa yayılmış güçleri bir araya toplayarak karşı direniş için harekete geçen askerlerden biri olacağız. Homefront'un 2011 yılında çıkması bekleniyor.

Homefront'un PC geliştiricisi belli oldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Homefront'un PC geliştiricisi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×