Hounds'un ilk Offline klan turnuvası başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.02.2016 - 16:00
Turnuva Beşiktaş'ta yapılacak

Hounds’un ilk defa gerçekleşecek olan offline klan turnuvasının Beşiktaş Adeks Internet Kafe’de düzenleneceği açıklandı. 28 Şubat Pazar günü yapılacak turnuvada, kazanan takımlara toplamda 3.500 TL değerinde para ödülü dağıtılacak. Turnuva kapsamında bir araya gelecek oyunseverler, birbirleriyle tanışma ve sosyalleşme imkânı da bulacak. Ayrıca bütün Hounds severlerin turnuva heyecanına ortak olabilmesi için organizasyon canlı olarak yayınlanacak.


Hounds'un ilk Offline klan turnuvası başlıyor

Birbirinden çekişmeli anların yaşanacağı turnuvada şampiyon olan takım 2.000 TL ile birincilik kupasına, ikinci olan takım 1.000 TL ve üçüncü olan takım ise 500 TL değerinde para ödülüne sahip olacak.

Toplamda 16 takım arasında gerçekleşecek klan turnuvasında takımlar 5 asil ve 1 yedek oyuncudan oluşacak. Klan Savaşları, elemeler, çeyrek final, yarı final, üçüncülük maçı ve final karşılaşması olmak üzere toplamda 5 farklı aşamadan oluşacak ve her bir mücadele birbirinden farklı haritalarda gerçekleştirilecek.

Başvuruların Hounds: The Last Hope’un resmi Facebook sayfasında, Google Formlar aracılığı ile yapılacağı turnuvaya son başvuru tarihi ise 24 Şubat olacak.

Turnuvayla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.joygame.com/oyun-haberleri/adeks-hounds-offline-klan-turnuvasi-2837415

Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 12:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hounds'un ilk Offline klan turnuvası başlıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×