Hükümdar Online, oyunculara sunuldu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 14.10.2010 - 12:40
Bir ulusun kaderi sizin ellerinizde!
GamersFirst, IGG ile işbirliğine girerek geliştirdiği Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor adlı oyunu 13 Ekim 2010 tarihinden itibaren oyuncularla buluşturuyor. 

Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor, tarayıcı temelli bir gerçek zamanlı strateji oyunu olarak,  Advanced Dungeons and Dragons’ın belirlediği klasik mücadele kurallarına sahip. Oyun Mu adlı gizemli bir ülkede geçiyor ve ülkede yaşayan ırklar birbirlerine karşı üstünlük kurmak için kıyasıya bir mücadeleye girişiyorlar. Ayrıntılı bir şekilde tasarlanmış kahramanlar, askeri üs ve kamplar keskin grafiklerle birlikte oyuncuların mücadelenin ortasında hissetmelerini sağlıyor.

Hükümdar Online, oyunculara sunuldu
Bu oyunun Türk oyunculara özel olduğunu belirtelim. Oyuncular, stratejik ittifaklar ve heyecanlı mücadelelerle bezeli bu oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilecekler.

Oynamak istiyorsanız, hemen bu adrese giderek oyuna başlayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 14:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hükümdar Online, oyunculara sunuldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×