Hükümdar Online, oyunculara sunuldu

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 14.10.2010 - 12:40
Bir ulusun kaderi sizin ellerinizde!
GamersFirst, IGG ile işbirliğine girerek geliştirdiği Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor adlı oyunu 13 Ekim 2010 tarihinden itibaren oyuncularla buluşturuyor. 

Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor, tarayıcı temelli bir gerçek zamanlı strateji oyunu olarak,  Advanced Dungeons and Dragons’ın belirlediği klasik mücadele kurallarına sahip. Oyun Mu adlı gizemli bir ülkede geçiyor ve ülkede yaşayan ırklar birbirlerine karşı üstünlük kurmak için kıyasıya bir mücadeleye girişiyorlar. Ayrıntılı bir şekilde tasarlanmış kahramanlar, askeri üs ve kamplar keskin grafiklerle birlikte oyuncuların mücadelenin ortasında hissetmelerini sağlıyor.

Hükümdar Online, oyunculara sunuldu
Bu oyunun Türk oyunculara özel olduğunu belirtelim. Oyuncular, stratejik ittifaklar ve heyecanlı mücadelelerle bezeli bu oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilecekler.

Oynamak istiyorsanız, hemen bu adrese giderek oyuna başlayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hükümdar Online, oyunculara sunuldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×