Hunt: Showdown için beklenen ilk performans yaması yayınlandı

Hunt: Showdown için beklenen ilk performans yaması yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.04.2018 - 13:38
Optimizasyon odaklı yama geldi

Crytek’in merakla beklenen yeni oyunu Hunt: Showdown, kapalı alfasının ardından Steam üzerinden erken erişime açılarak oyuncularla buluşmuştu. Henüz ilk aşamalarında olan oyun, nitelikli geri bildirimler alarak, performansını arttırmaya yönelik ilk yamasını yayınladığını duyurdu.

Hunt: Showdown için ilk performans yaması yayınlandı

Yama ilk olarak Hunt: Showdown test sunucularında yayınlandı ve topluluk tarafından test edilme şansı buldu. Ardından yapılan geri bildirimler sonucunda yamanın yayınlanmasına karar verildi. CPU optimizasyonlarına odaklanan yama, oyunun tüm bellek ayak izlerini de azaltarak oyun içerisindeki ani takılma, kare oranındaki düşüşler gibi sorunları ortadan kaldırıp; oyunculara daha akıcı bir oyun deneyimi yaşatmaya yardımcı olacak.

Yama sayesinde daha düşük konfigürasyona sahip sistemler, oyundan daha iyi performans alabilecek. Ayrıca bu yama sayesinde oyun başlangıcındaki eksik bitki örtüsü ve çevre elementleri sorunu da giderilmiş olacak. Performans Yaması ile ilgili tüm detaylar(topluluğun en sık sorulan sorularına verilen yanıtlar dahil), Hunt ekibinden Chris Auty ve Sébastien Laurent ile CRYENGINE ekibinden Theodor Mader’in yer aldığı bir yapımcı günlüğü videosunda da ele alınmış durumda. Videoya hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 14:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
etemelkuran
etemelkuran 14.04.2018 23:18
Bu oyun YÜCE ALLAH (C.C.) tarafından baktığımızda tamamen dinsizliktir. Çünki oyunda iblis diye tabir ettiğimiz şeyler var. Bu oyunu oynayan kafirdir.
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 03:13
bu arkadaş alkollü mü merlin buna niye izin veriyor ?
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 01:45
Allah tarafından bakma işi nasıl oluyor?
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2018 23:44
ahahjahahah olm çok düşündünmü
Kalan Karakter : 300 Gönder
nerobianco
nerobianco 14.04.2018 20:30
oyun hoşuma gitti yükleme süreleri düşmesi lazım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×